Zamanın önemli olduğu günümüz koşullarında hukuk büromuza gelecek vakti  veya imkanı olmayan siz değerli müvekkil ve müvekkil adaylarımız için online ücretli görüntülü danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Farklı ülke veya şehirlerde ikamet eden ya da sağlık, ulaşım  vb. sebeplerle ofisimize gelerek hukuki danışmanlık hizmetimizi alma olanağı bulunmayan siz değerli müvekkil ve müvekkil adaylarımıza yönelik hizmetimizden yararlanarak aklınıza takılan hukuki olay ve soruları, büromuza gelmenize gerek kalmadan alanında uzman avukatlarımızla istişare edebilirsiniz.

Online ücretli hukuki danışmanlık hizmeti nedir?

Online ücretli hukuki danışmanlık;  avukatlık hizmeti ihtiyacınızı, evinizden, işyerinizden kısacası internet erişiminizin olduğu her yerden, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz yardımıyla, dilediğiniz gün ve saatte, alanında uzman avukatlarımız ile canlı görüntülü görüşme yoluyla karşılamanızı sağlayacak bir platformdur.

Günümüz teknolojisinin bize sağladığı kolaylıklardan biri olan görüntülü görüşme sayesinde kafanıza takılan her türlü hukuki olay ve olguları, pratik ve kolay şekilde bize danışabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için vekaletnameye ihtiyaç olmadığı gibi herhangi bir ön sözleşme yapılması da gerekmemektedir. 

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını dolayısıyla tedbiri elden bırakmayarak evlerinizden çıkmadan online hukuki danışmanlık hizmetimiz vasıtasıyla bizimle iletişime geçerek hizmetimizden yararlanmanız mümkün.

Avukatlarımızla uygun olan saat aralıkları için "ONLİNE RANDEVU" sayfamızdan randevu alarak canlı görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık hizmeti alabilmek için yapılması gerekenler ?

Öncelikle online ücretli hukuki danışmanlık hizmeti alabilmek için internet erişiminiz olmalıdır. İnternet erişimi olan bir ortamda görüşme anında kullanacağınız telefon veya tabletinize “WHATSAPP” uygulaması  kurulu olup, akabinde iletişim kanallarımızdan randevu almanız gerekmektedir. Randevu almadan önce görüşmek istediğiniz süreye uygun danışma ücretini e-tahsilat sistemi üzerinden veya havale yoluyla ödemeniz ve ödeme dekontunu da info@ayguneshukuk.com adresine mail atmış olmanız gerekmektedir. Aldığınız randevu saatinde +90 256 613 02 30 Whatsapp numaramızla görüntülü ve/veya sesli şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık görüşmeleri için genel öneri ve bilgilendirmeler?

1- Online görüşme yapılacak ortamın sessiz olması yapılacak olan görüşmenin verimi açısından önemlidir.

2- Online Ücretli Hukuki Danışmanlık hizmeti görüntülü ve sesli olarak Whatsapp programı üzerinden yapılır.

3- Online görüşmelerimiz yüz yüze görüşmeler ile aynı standartta gerçekleşmektedir.

4- Görüşmelerimiz büromuzun mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09.00-18:00 arasıdır.

5- Yapacağımız görüşmeler ahlaki kurallar çerçevesinde ve gizlilik kurallarına riayet ederek gerçekleştirilir.

6- Danışan, ofisimizden yüz yüze ya da online görüşme hizmeti almayı kabul etmesi halinde, görüşmelerin sesli ya da görüntülü kaydını izinsiz olarak almayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır. 

7- Başvuruda bulunan kişi ile yapılacak olan ilk görüşme değerlendirme görüşmesi olup bu görüşmenin sonrasında avukatlarımızın gerekli gördüğü durumlarda danışan kişi yüz yüze hukuki danışmanlık almaya yönlendirebilir. Online görüşmeden sonra yapılacak yüz yüze görüşmede ücret talep edilmemektedir.

8- Randevunuzu iptal etmeniz gerektiği durumlarda, en geç online görüşmenizin 24 saat öncesinde iptal etmeniz halinde ücret iadesi almanız mümkündür.

Online hukuki danışmanlık hizmeti karşılığı olarak ücretlendirme ve randevu ile ilgili detaylı bilgi için +90 256 613 02 30 iletişim numarasını arayabilirsiniz. 

Yukarıdaki E-Tahsilat görseline tıklayarak ve ilgili bilgileri doldurarak kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik Tahsilat Sistemi, Türkiye Barolar Birliği tarafından avukatlara önerilen online ödeme sistemidir.