Avukat, Stajyer ve İdari Personel Alımları

Aygüneş Hukuk Bürosu; çalışanlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır.  Aygüneş Hukuk Bürosu; çalışma alanlarının gerektirdiği kriterleri baz alarak, farklı deneyim seviyelerindeki, azimli ve başarılı adayları işe almaktadır.

İşe Alım

İşe alım sürecimiz mülakat odaklı gerçekleşmektedir. Yeni mezunların yanısıra deneyimli adaylar avukatlarımızla mülakata alınır ve nitelikleri değerlendirilmek üzere gözlemlenir.

Sonraki mülakatlara katılma hakkı kazanan adaylar, ortaklarımızla görüşme yapar. Adaylara, mülakat planının oluşturulma aşamasında bildirdikleri taktirde, danışmak istedikleri konular veya soruları için görüşme fırsatı tanınır.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Yasal Staj

Stajyer Avukatlara mentor olarak atanan deneyimli Avukatlarımız, stajyerlere, proje bazlı çalışmalar, davaya ilişkin dilekçeler, sözleşme yazımı, resmi dairelerde işlem yapma gibi temel hukuk süreçlerinde destek olmakta, uygulamalı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmaktadırlar.

Stajyerlerimiz de haftalık çalışma raporları hazırlamakta olup, bu raporlar da mentorları tarafından düzenli aralıklarla incelenerek değerlendirilmekte ve geri bildirimde bulunulmaktadır.

Aygüneş Hukuk Bürosu, değerlendirme süreci sonucunda seçtiği stajyer avukatlar ile, kadro imkanları dahilinde olmak kaydı ile avukatlık ruhsatlarını almaları sonrasında çalışmayı ilke edinmiştir.

Belirlenen kriterleri yerine getiren ve avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan adaylar, kariyer basamaklarında ilerleyerek yönetici Avukat olma imkanını elde etmektedirler.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Yaz Stajı

Yaz staj programımız, Türkiye’nin her noktasından hukuk fakültesi öğrencilerinin Aygüneş Hukuk Bürosu ’nda kariyer fırsatı elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Yaz stajı programına katılma hakkı kazanmış olan stajyerlerimiz, Aygüneş Hukuk Bürosu avukatlarının üzerinde çalıştığı başlıca davalar ve işlemlere dahil olma ve önemli uygulamalarda rol alma şansı yakalamaktadır. Aygüneş Hukuk Bürosu’nun diğer çalışanları ve stajyerlerle rahatlıkla çalışabilmesi adına, stajyer adaylarında güçlü iletişim kabiliyeti aranmaktadır.

Başvuruda bulunmak için özgeçmişlerinizi ön yazı ile birlikte, info@ayguneshukuk.com adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.